ANASAYFA / ERPGOLDV2

ERPGOLDV2


KUYUMCULUK VE DÖVİZ YAZILIMLARI 

ERPGOLDV2 entegre yönetim sistemi ile üretim, pazarlama, stok takibi ve alış satış işlemlerinizi kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. ERPGOLDV2; 20 yılı aşkın tecrübeye sahip, ihtiyaçlarınızı bilen ve beklentilerinizin üzerine çıkan, yenilikçi düşüncelere sahip profesyoneller tarafından geliştirilmiştir.

AIFASOFT’ TAN YİNE BİR İLK !


İster iş yerinizden, ister evden, ister tatilden! İnternetinizin olduğu her yerden işlerinizi takip edin. Pandemi sürecindeki zorunlu kapanmalar ve evden çalışma gibi zaruri durumlarda veya mesai sonrası işlerinizi takip etmek için uzak masaüstü bağlantılara veya 3. yazılımlara gerek kalmadan ERP CLOUD ile işlerinizi kesintisiz devam ettirin.

ERP CLOUD


Tek tıkla uygulamayı indirin. İşlemlerinizi daha güvenli gerçekleştirmek için ERP CLOUD' a her girişinizde size özel oluşturulan tek kullanımlık şifre ile sisteme giriş yapın. Master Code ile izin verdiğiniz IP adreslerine erişim izni sağlayın ve veri güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarın.

CARİ HESAPLAR VE İŞLEMLER


Cari hesaplarınızı tanımlayın. Hesap bakiyelerini anlık olarak takip edin. Tek ekranda yeni sekmeler açarak birden fazla işlemi, geliştirilmiş ve kullanımı kolay cari işlem ekranıyla hızlı ve hatasız olarak gerçekleştirin.

STOKLAR


Altın, Nakit, Kripto, Takoz, Hurda, Ziynet, Sarrafiye ve Yarı Mamül gibi stoklarınızı detaylı bir biçimde takip edin. Kasanızı oluşturun, adet ve miktar bazında ortalama maliyetlerinizi görün. Stok bazında stok hareketlerinizi takip edin.

POZİSYON, HACİM VE BİLANÇO


Piyasadaki ALACAK/BORÇ dengenizi kolayca takip edin. Belirlemiş olduğunuz tarih aralığında stok hacim maliyetinizi görün, pozisyonunuzu koruyun. Bakiyeler , stoklar, işçilik, kur farkı, diğer detaylı veriler ve grafikler ile bilançonuzu ayrıntılı şekilde analiz edin ve stratejik hedeflerinizi planlayın.

ZENGİN RAPORLAMA


Kalıplaşmış raporlardan kurtulun. Mevcut raporları firmanıza özel hale getirin, tamamen özgün raporları ve grafikleri baştan yaratma imkanına sahip olun.

ETİKET VE BARKOD ÇÖZÜMLERİ


Vitrin ürünlerini ve stoklarınızı etiketleyin, stok sayım modülü ile güvende kalın

TOPTAN VE PERAKENDE MODÜLÜ


Ürünün imalatından vitrine kadar giden süreci takip ederek iş akışınızın kontrolünü sağlayın

ÜRETİM VE PLANLAMA MODÜLÜ


Ürünün üretim sürecini aşama aşama takip ederek iş planlamanızı verimli hale getirin.

SİPARİŞ YÖNETİM MODÜLÜ


Siparişlerinizi kayıt altına alın, listeleyin, takip edin ve satışın başladığı andan siparişin teslimine kadar olan süreci yönetin.