ANASAYFA / DİĞER ÇÖZÜMLERÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME


Özel yazılım geliştirilen işletmelerde, yazılım işletme ihtiyaçlarına göre yazıldığı ve modellendiği için gereksiz özellikler, alanlar, menüler, özel kod ve parametreler oluşmaz. Her kademenin ihtiyacı olan bilgi daha kolay ve hatasız üretilir.


Daha fazla bilgi için

DANIŞMANLIK

Tüm sorunlarınız için geçici değil kalıcı ve uzun vadeli çözüm ortağınız olmak için hazırız 

Daha fazla bilgi için

YEDEKLEME VE FELAKET KURTARMA

Herhangi bir bilgi teknolojileri sağlayıcısının sunduğu en önemli hizmet, müşterilerini güvende tutmaktır. Güvenlik, yedekleme ve felaket kurtarma: BT kaynaklarının bilgilerinizi korumak için sunduğu bir stratejinin parçasıdır.


Daha fazla bilgi için


SİBER GÜVENLİK

Siber güvenlik; bilgisayarları, sunucuları, mobil cihazları,  elektronik sistemleri, ağları ve verileri kötü amaçlı saldırılardan koruma uygulamasıdır.Daha fazla bilgi için


BAKIM VE DESTEK

IT destek ve bakım hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler; Kritik teknik servis hizmetlerinden ve bütünleşik yönetim hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır.Daha fazla bilgi için

SİSTEM VE AĞ KURULUMU

Network sistemlerinin temel amacı aynı firma altındaki tüm kullanıcılar arasında bilgi paylaşımı sağlamaktır.


Daha fazla bilgi için


LİSANSLAMA

İşletmenize uygun lisanslama modelinin seçilmesi ve uygulanarak işletme bünyesine sunulması deneyim ve yetkinlik gerektirir. Sorunsuz yapılan lisanslama hem maliyetlerinizi düşürmekte hem de verimin artmasına büyük katkı sağlamaktadır.


Daha fazla bilgi içinSERVER KURULUM VE BAKIM

AIFA GLOBAL Bilişim, Müşteri gereksinimleri doğrultusunda sunucu çözümlerine yönelik danışmanlık, kurulum ve destek hizmetleri sağlanmaktadır. Güncel teknolojiler doğrultusunda lider üreticiler ile iş birliği içerisinde müşterilerimize çözümler oluşturulmaktadır.


Daha fazla bilgi için